MOV-10D471K
Numer produktu DigiKey
118-MOV-10D471K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-10D471K
Opis
VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM
Szczegółowy opis
470 V 2.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Modele EDA/CAD
MOV-10D471K Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
2.5 kA
Energia
70J
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
210 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
385 V
Napięcie warystora (min.)
423 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
470 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
517 V