MOV-07D390K
Numer produktu DigiKey
118-MOV-07D390K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-07D390K
Opis
VARISTOR 39V 250A DISC 7MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39 V 250 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 7mm
Modele EDA/CAD
MOV-07D390K Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
250 A
Producent
Bourns Inc.
Energia
2,1J
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
2400 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
25 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
31 V
Napięcie warystora (min.)
35 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 7mm
Napięcie warystora (typ.)
39 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
43 V