PIC16F876-04/SO
Numer produktu DigiKey
PIC16F876-04/SO-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F876-04/SO
Opis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 4MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC16F876-04/SO Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
368 x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
4V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 5x10b
Procesor rdzenia
PIC
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Prędkość
4MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SOIC
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
28-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)