MF-NSMF050/16X-2
Numer produktu DigiKey
118-MF-NSMF050/16X-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MF-NSMF050/16X-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-MF-NSMF050/16X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MF-NSMF050/16X-2
Opis
FUSE RESET PPTC 1206 0.50A/16V
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 16V 500 mA Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
100 ms
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
150 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
750 mOhms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - maks.
16V
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
500 mA
Grubość (maks.)
0,033" (0,85mm)
Prąd - wyzwalania (It)
1 A
Agencja zatwierdzająca
cUL, cURus, TUV
Prąd - maks.
100 A