MF-NSMF110/16X-2
Numer produktu DigiKey
118-MF-NSMF110/16X-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MF-NSMF110/16X-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-MF-NSMF110/16X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MF-NSMF110/16X-2
Opis
FUSE RESET PPTC 1206 1.1A/16V
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 16V 1.1 A Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
100 ms
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
60 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
230 mOhms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - maks.
16V
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.1 A
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)
Prąd - wyzwalania (It)
2.2 A
Agencja zatwierdzająca
cUL, cURus, TUV
Prąd - maks.
100 A