CR2512-FX-1000ELF
Numer produktu DigiKey
118-CR2512-FX-1000ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CR2512-FX-1000ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CR2512-FX-1000ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR2512-FX-1000ELF
Opis
RES SMD 100 OHM 1% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CR2512-FX-1000ELF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,122" (6,30mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)