CR0603-FX-15R0EPF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 3 499
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 74 897
Arkusz danych
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
W magazynie: 891
YAGEO
W magazynie: 17
Cal-Chip Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla CR0603-FX-15R0EPF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR0603-FX-15R0EPF
Numer produktu DigiKey
118-CR0603-FX-15R0EPFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR0603-FX-15R0EPF
Opis
CAP
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)