CRCW060315R0FKEAC
Numer produktu DigiKey
541-5184-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-5184-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-5184-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW060315R0FKEAC
Opis
RES 15 OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRCW060315R0FKEAC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)