CM322522-121JL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 7 591
Arkusz danych
120 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 55 mA Maks. 11Ohm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CM322522-121JL
Numer produktu DigiKey
CM322522-121JL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CM322522-121JL
Opis
FIXED IND 120UH 55MA 11 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CM322522-121JL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 11Ohm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 796kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
10MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
796 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,087" (2,20mm)