PM1210-121J-RC
Numer produktu DigiKey
M8553TR-ND - Taśma i szpula (TR)
M8553CT-ND - Taśma cięta (CT)
M8553DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PM1210-121J-RC
Opis
FIXED IND 120UH 55MA 11 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 55 mA Maks. 11Ohm 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PM1210-121J-RC Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 11Ohm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 796kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
10MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
796 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1210
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,087" (2,20mm)