CI160808-56NJ
Numer produktu DigiKey
118-CI160808-56NJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CI160808-56NJCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CI160808-56NJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CI160808-56NJ
Opis
FIXED IND 56NH 300MA 1 OHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 300 mA Maks. 1Ohm 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CI160808-56NJ Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1Ohm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
750MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)