MCL1608V2-560-R
Numer produktu DigiKey
283-MCL1608V2-560-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MCL1608V2-560-R
Opis
FIXED IND 56NH 300MA 750 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 300 mA Maks. 750mOhm 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 750mOhm
Prod.
Q przy częst.
12 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
1,1GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Ekranowanie
Nieekranowane
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 100 000 wyświetl teraz
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
100 000W magazynie