CDSOD323-T12LC
Numer produktu DigiKey
CDSOD323-T12LCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CDSOD323-T12LCCT-ND - Taśma cięta (CT)
CDSOD323-T12LCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDSOD323-T12LC
Opis
TVS DIODE 12VWM 28.6VC SOD323
Szczegółowy opis
28,6V (typ.) Zacisk 11A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Modele EDA/CAD
CDSOD323-T12LC Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
250W
Zastosowania
HDMI, USB OTG
Pojemność przy częstotliwości
1pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
28,6V (typ.)
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11A (8/20µs)