93R1A-R22-A20L
Numer produktu DigiKey
93R1A-R22-A20L-ND
Producent
Numer produktu producenta
93R1A-R22-A20L
Opis
POT 100K OHM 2W CERMET LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Cermet 2W Wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
93R1A-R22-A20L Modele
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
100k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±10%
Długość aktuatora
0,866" (22,00mm)
Moc (W)
2W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
M10 x 0,75
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,687" x 0,625" (17,45mm x 15,88mm)