5.0SMDJ45A
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ45ABBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5.0SMDJ45ABBCT-ND - Taśma cięta (CT)
5.0SMDJ45ABBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ45A
Opis
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
72,7V Zacisk 68,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ45A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
68,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
45V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
50V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
72,7V