NFM31KC104R2A3L
Numer produktu DigiKey
490-12813-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-12813-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-12813-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFM31KC104R2A3L
Opis
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 100V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory przelotowe 100V 6 A 3mOhm 1206 (3216 metryczne), 3 podkładki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NFM31KC104R2A3L Modele
Kategoria
Prąd
6 A
Producent
Murata Electronics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
3mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), 3 podkładki PC
Typ
Przepust
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
0.1 µF
Wysokość (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±20%
Bazowy numer produktu
Napięcie - znamionowe
100V