5.0SMDJ14A
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ14ABBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5.0SMDJ14ABBCT-ND - Taśma cięta (CT)
5.0SMDJ14ABBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ14A
Opis
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
23,2V Zacisk 216A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ14A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
216A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
14V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
15,6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
23,2V