5.0SMDJ14AS
Numer produktu DigiKey
18-5.0SMDJ14ASTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-5.0SMDJ14ASCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-5.0SMDJ14ASDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ14AS
Opis
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
23,2V Zacisk 215,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
215,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Telekomunikacja
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
14V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
15,6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
23,2V