4608X-102-470LF
Numer produktu DigiKey
4608X-2-470LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4608X-102-470LF
Opis
RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SIP
Szczegółowy opis
47 Ohm ±1Ohm 300mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±250ppm/°C 8-SIP
Modele EDA/CAD
4608X-102-470LF Modele
Kategoria
Moc na element
300mW
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ obwodu
Izolowane
Rezystancja (omy)
47
Rozmiar / wymiar
0,798" x 0,098" (20,27mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1Ohm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)