4308R-102-470LF
Numer produktu DigiKey
4308R-2-470LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4308R-102-470LF
Opis
RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 Ohm ±1Ohm 300mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±250ppm/°C 8-SIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4308R-102-470LF Modele
Kategoria
Liczba wtyków
8
Producent
Bourns Inc.
Moc na element
300mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
8-SIP
Rezystancja (omy)
47
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SIP
Tolerancja
±1Ohm
Rozmiar / wymiar
0,784" x 0,085" (19,91mm x 2,16mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
4
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C