4306R-102-272LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 1 498
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
2,7k Ohm ±2% 300mW Moc na element Izolowane 3 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 6-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4306R-102-272LF
Numer produktu DigiKey
4306R-2-272LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4306R-102-272LF
Opis
RES ARRAY 3 RES 2.7K OHM 6SIP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
4306R-102-272LF Modele
Moc na element
300mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ obwodu
Izolowane
Rezystancja (omy)
2,7k
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,584" x 0,085" (14,83mm x 2,16mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
3
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C