4606X-102-272LF
Numer produktu DigiKey
4606X-2-272LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4606X-102-272LF
Opis
RES ARRAY 3 RES 2.7K OHM 6SIP
Szczegółowy opis
2,7k Ohm ±2% 300mW Moc na element Izolowane 3 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 6-SIP
Modele EDA/CAD
4606X-102-272LF Modele
Kategoria
Moc na element
300mW
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ obwodu
Izolowane
Rezystancja (omy)
2,7k
Rozmiar / wymiar
0,598" x 0,098" (15,19mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)