3590S-6-202L
Numer produktu DigiKey
3590S-6-202L-ND
Producent
Numer produktu producenta
3590S-6-202L
Opis
POT 2K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 10.0 Obrót Uzwojenie 2W Zacisk lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3590S-6-202L Modele
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Obrót
3600°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Uzwojenie
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Rezystancja (omy)
2k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±5%
Długość aktuatora
0,812" (20,63mm)
Moc (W)
2W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
M9 x 0,375
Liczba obrotów
10.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,875" (22,23mm)