3362R-1-500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 132
W magazynie: 69
Vishay Sfernice
50 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3362R-1-500
Numer produktu DigiKey
3362R-1-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
3362R-1-500
Opis
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3362R-1-500 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
50 Ohms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,275" x 0,260" (6,99mm x 6,60mm)
Tolerancja
±10%