3362H-1-500LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Nidec Components
W magazynie: 125
Arkusz danych
50 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3362H-1-500LF
Numer produktu DigiKey
3362H-1-500LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3362H-1-500LF
Opis
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3362H-1-500LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
50 Ohms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,275" x 0,260" (6,99mm x 6,60mm)
Tolerancja
±10%