3360Y-1-102LF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Arkusz danych
1k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,25W, 1/4W Wtyki PC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3360Y-1-102LF
Numer produktu DigiKey
3360Y-1-102LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3360Y-1-102LF
Opis
POT 1K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3360Y-1-102LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±1000ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Rezystancja (omy)
1k
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,500" (12,70mm)
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Średnica aktuatora
0,093" (2,36mm)
Rozmiar - korpus
Kwadratowe - 0,264" x 0,252" pow. czołowa (6,70mm x 6,40mm)