3360P-1-102 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
1k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,25W, 1/4W Wtyki PC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3360P-1-102
Numer produktu DigiKey
3360P-1-102-ND
Producent
Numer produktu producenta
3360P-1-102
Opis
POT 1K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3360P-1-102 Modele
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja górna
Producent
Współczynnik temperaturowy
±1000ppm/°C
Seria
Obrót
310°
Opakowanie
Taca
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
1k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,500" (12,70mm)
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Średnica aktuatora
0,093" (2,36mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
1/4-32
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Kwadratowe - 0,264" x 0,252" pow. czołowa (6,70mm x 6,40mm)