3299P-1-202LF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 157
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 186
Arkusz danych
Similar
Nidec Components
W magazynie: 640
2 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3299P-1-202LF
Numer produktu DigiKey
3299P-202LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3299P-1-202LF
Opis
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3299P-1-202LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Rezystancja
2 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,240" x 0,375" (6,10mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%