CT-9EP202
Numer produktu DigiKey
563-CT-9EP202-ND
Producent
Numer produktu producenta
CT-9EP202
Opis
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 18.0 Obrót Regulacja boczna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CT-9EP202 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Nidec Components
Liczba obrotów
18.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
2 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,378" x 0,378" pow. czołowa (9,60mm x 9,60mm)
Tolerancja
±10%