3296Y-1-202LF
Numer produktu DigiKey
3296Y-202LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3296Y-1-202LF
Opis
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3296Y-1-202LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
2 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,375" x 0,190" (9,53mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%