3296Y-1-102LF
Numer produktu DigiKey
3296Y-102LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3296Y-1-102LF
Opis
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3296Y-1-102LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
25.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
1 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,375" x 0,190" (9,53mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%