3296X-1-204
Numer produktu DigiKey
118-3296X-1-204-ND
Producent
Numer produktu producenta
3296X-1-204
Opis
TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3296X-1-204 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
200 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,395" x 0,190" (10,03mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%