3296X-1-204LF
Numer produktu DigiKey
3296X-204LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3296X-1-204LF
Opis
TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
200 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3296X-1-204LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
200 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,395" x 0,190" (10,03mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%