3296W-1-202R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 559
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 175
W magazynie: 230
2 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3296W-1-202R
Numer produktu DigiKey
3296W-1-202R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3296W-1-202R
Opis
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3296W-1-202R Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rezystancja
2 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,375" x 0,190" (9,53mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (9)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
3296W-1-202Bourns Inc.5593296W-202-ND13,07000 złOdpowiednik parametryczny
3296W-1-202ABourns Inc.03296W-1-202A-ND10,02860 złOdpowiednik parametryczny
3296W-1-202ALFBourns Inc.03296W-1-202ALF-ND6,95455 złOdpowiednik parametryczny
3296W-1-202LFBourns Inc.5 5283296W-202LF-ND7,33000 złOdpowiednik parametryczny
3296W-1-202RLFBourns Inc.1 855118-3296W-1-202RLFCT-ND11,63000 złOdpowiednik parametryczny