3296W-1-102ALF
Numer produktu DigiKey
118-3296W-1-102ALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-3296W-1-102ALFTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
3296W-1-102ALF
Opis
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
1 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3296W-1-102ALF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rezystancja
1 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,375" x 0,190" (9,53mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%