3269X-1-104 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 kOhms 0,25W, 1/4W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3269X-1-104
Numer produktu DigiKey
3269X-1-104-ND
Producent
Numer produktu producenta
3269X-1-104
Opis
TRIMMER 100K OHM 0.25W GW SIDE
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3269X-1-104 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Rezystancja
100 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%