Ilustracja dla 84PR100KLF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
84PR100KLF
Numer produktu DigiKey
987-1151-ND
Producent
Numer produktu producenta
84PR100KLF
Opis
TRIMMER 100K OHM 0.25W SMD SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms 0,25W, 1/4W Montaż powierzchniowy Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja boczna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
84PR100KLF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
TT Electronics/BI
Liczba obrotów
12.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
100 kOhms
Styl zakończenia
Montaż powierzchniowy
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,250" x 0,250" pow. czołowa (6,35mm x 6,35mm)
Tolerancja
±10%