3266Y-1-200LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 245
TT Electronics/BI
TT Electronics/BI
20 Ohms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3266Y-1-200LF
Numer produktu DigiKey
3266Y-1-200LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266Y-1-200LF
Opis
TRIMMER 20 OHM 0.25W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3266Y-1-200LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Rurka
Rezystancja
20 Ohms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (8)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
3262W-1-200Bourns Inc.03262W-200-ND46,84310 złOdpowiednik parametryczny
3262W-1-200LFBourns Inc.03262W-200LF-ND32,76210 złOdpowiednik parametryczny
3266W-1-200Bourns Inc.03266W-200-ND12,87680 złOdpowiednik parametryczny
3266W-1-200LFBourns Inc.2453266W-200LF-ND12,46000 złOdpowiednik parametryczny