3266W-1-200LF
Numer produktu DigiKey
3266W-200LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266W-1-200LF
Opis
TRIMMER 20 OHM 0.25W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Ohms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3266W-1-200LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
20 Ohms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%