3224W-1-503E
Numer produktu DigiKey
3224W-1-503ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3224W-1-503ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3224W-1-503EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3224W-1-503E
Opis
TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP
Szczegółowy opis
50 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3224W-1-503E Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
50 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,189" x 0,138" (4,80mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (3)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
3224W-1-503GBourns Inc.1 000118-3224W-1-503GCT-ND14,11000 złOdpowiednik parametryczny
3224W-2-503EBourns Inc.2023224W-2-503ECT-ND14,54000 złOdpowiednik parametryczny