3224W-1-503G
Numer produktu DigiKey
118-3224W-1-503GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-3224W-1-503GCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-3224W-1-503GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3224W-1-503G
Opis
TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3224W-1-503G Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
12.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Digi-Reel®
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
50 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,189" x 0,138" (4,80mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%