3223W-1-103E
Numer produktu DigiKey
3223W-1-103ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3223W-1-103ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3223W-1-103EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3223W-1-103E
Opis
TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,125W, 1/8W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3223W-1-103E Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,125W, 1/8W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,154" x 0,125" (3,90mm x 3,18mm)
Tolerancja
±20%