3223W-1-103
Numer produktu DigiKey
3223W-1-103-ND
Producent
Numer produktu producenta
3223W-1-103
Opis
TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,125W, 1/8W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3223W-1-103 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
11.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,125W, 1/8W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,154" x 0,125" (3,90mm x 3,18mm)
Tolerancja
±20%