3214W-1-503E
Numer produktu DigiKey
3214W-503ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3214W-503ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3214W-503EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3214W-1-503E
Opis
TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 5.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3214W-1-503E Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
50 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,189" x 0,138" (4,80mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%