3214W-1-501E
Numer produktu DigiKey
3214W-501ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3214W-501ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3214W-501EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3214W-1-501E
Opis
TRIMMER 500 OHM 0.25W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 Ohms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 5.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3214W-1-501E Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
500 Ohms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,189" x 0,138" (4,80mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%