3214W-1-103G
Numer produktu DigiKey
118-3214W-1-103GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-3214W-1-103GCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-3214W-1-103GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3214W-1-103G
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 5.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3214W-1-103G Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,189" x 0,138" (4,80mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%