3059P-1-103MLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 44
10 kOhms 1W Wtyki PC Montaż panelowy, otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 22.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3059P-1-103MLF
Numer produktu DigiKey
3059P-1-103MLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3059P-1-103MLF
Opis
TRIMMER 10K OHM 1W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3059P-1-103MLF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
1W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,315" x 0,190" (8,00mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%