3059P-1-103M jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 44
10 kOhms 1W Wtyki PC Montaż panelowy, otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 22.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3059P-1-103M
Numer produktu DigiKey
3059P-1-103M-ND
Producent
Numer produktu producenta
3059P-1-103M
Opis
TRIMMER 10K OHM 1W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3059P-1-103M Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Liczba obrotów
22.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
1W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,315" x 0,190" (8,00mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%