3006P-7-503LF nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 251
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 5 125
Arkusz danych
W magazynie: 296
W magazynie: 0
W magazynie: 284
Vishay Sfernice
W magazynie: 497
50 kOhms 0,75W, 3/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 15.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3006P-7-503LF
Numer produktu DigiKey
3006P-7-503LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3006P-7-503LF
Opis
TRIMMER 50KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3006P-7-503LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Liczba obrotów
15.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
50 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,75W, 3/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,190" (6,35mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (6)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
3006P-1-503Bourns Inc.2513006P-503-ND9,34000 złOdpowiednik parametryczny
3006P-1-503LFBourns Inc.5 1253006P-503LF-ND6,39000 złOdpowiednik parametryczny
3006W-1-503LFBourns Inc.2963006W-503LF-ND6,86000 złOdpowiednik parametryczny