3006Y-1-503 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 284
Arkusz danych
50 kOhms 0,75W, 3/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 15.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3006Y-1-503
Numer produktu DigiKey
3006Y-503-ND
Producent
Numer produktu producenta
3006Y-1-503
Opis
TRIMMER 50KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3006Y-1-503 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
50 kOhms
Moc (W)
0,75W, 3/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,190" (6,35mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%